[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Metann, BizarreMidnight  
Форум » РОЗВАГИ ( ДИСКОТЕКИ, КАФЕ, ТУРИЗМ, СПОРТ ) » МУЗИКА » Tokio Hotel))) (все про них)))
Tokio Hotel)))
BizarreMidnight Дата: Понеділок, 14.04.2008, 19:46 | Повідомлення # 1
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
Обговорюємо групу TokioHotel.Ваше ставлення до неї? smile
Попередження:відповіді обгрунтовувати і не вживати нецензурних словечок! butcher


 
BizarreMidnight Дата: Понеділок, 14.04.2008, 19:53 | Повідомлення # 2
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
і так..почнемо))Трошки фактів))
Tokіo Hotel — німецький рок-гурт з Магдебурга.

Група утворилася в 2001 році за назвою «Devіlіsh», коли до дуету з близнюків Білла і Тома Каулітца приєдналися Густав Шефер і Георг Лістінг. На той момент виконавцям було в середньому по дванадцять років. Після підписання контракту з Universal у 2003 році група змінила назву на «Tokіo Hotel». Музичний продюсер квартету — Дейв Йост.

Біл і Том Каулітц - близнята.До 7 років хлоп'ят майже неможливо було відрізнити один від одного, але пізніше у кожного з них виробився свій стиль одягу і поведінки, та і характери у братів виявилися абсолютно різними. Біл, по його власним словам: романтик, Том - прагматик. Біл любить рок-музику, Том - хип-хоп. Біл вірить в любов, Том непостійний у відносинах з жінками.Жарти і байки Тома Каулітца часто вганяють у фарбу навіть самих пропалених циніків, тоді як Біл ніколи не дозволяє собі зайвої відвертості в інтерв'ю.

Біл і Том Каулітц народилися в місті Лейпціг, але майже відразу ж переїхали з батьками в Магдебург, а звідти в село Лойтше,что в Східній Німеччині(територія колишньої ГДР). Близнюки не любили школу, конфліктували з вчителями і однокласниками. Батьки близнят Каулітц розвелися, коли тим було 6 років, після чого фрау Каулітц повторно вийшла заміж за музиканта Гордона Трюмпера,який усиновив Біла і Тома. Він же прищепив їм любвь до музики. З 7 років Біл і Том займаються музикою. Перші свої концерти хлоп'ята давали в клубах Магдебурга, перед п'ятьма-десятьма слухачами.Мріючи прославиться, Біл взяв участь в теле-конкурсі юних талантів, але програв. Навчання в школі стало ще скрутнішим із за екстравагантного іміджу близнят. Біл почав фарбувати очі, і одягати зухвалий одяг в стилі унісекс. У клубі Магдебурга Біла і Тома помічають такі ж музиканти, що починають, як вони: Густав Шефер і Георг Лістінг. Густав грає на ударних, Георг - на басс-гітарі. Хлоп'ята утворюють групу називаючи її Devilish.Перший диск Devilish був записаний на засоби самих підлітків. Вся лірика пісень належала Білу, а музика Тому. Одного прекрасного дня групу застає в клубі продюсер студії Universal - Пітер Хоффман. Він приводить хлоп'ят до своїх колег і ті починають розробку іміджу групи. В першу чергу було змінено назву - тепер група називалась Tokio Hotel. Наступними кроками були обробка пісень Біла і Тома, відсів невдалих треків, написання композиторами Девідом Йостом і Дейвом Ротом нових пісень для Tokio Hotel.Первый німецькомовний диск Tokio Hotel "Schrei" став сенсацією в Германії. Наступний альбом "Zimmer 483" мав успіх так само закордоном. Бажаючи підкорити Америку і Англію Tokio Hotel перезаписують свої кращі треки англійською мовою і випускають диск " Scream". Але найбільшою популярністю Tokio Hotel користувалися не в Англії, а у Франції. Tokio Hotel так само побували в Росії, в 2006 році, з концертом на московському стадіоні "Лужники" і в 2007 році: на врученні премій телеканалу Муз-тв, з концертом в "Льодовому Палаці" Санкт-Петербурга і з концертом на стадіоні "Олімпійський" в Москві.


 
WereWolf Дата: Понеділок, 14.04.2008, 22:00 | Повідомлення # 3
Група: Проверенные
Репутація: 5 ±
Статус: Offline
Я до них трошки паралельний, але одне можу сказати точно - англійські варінти пісень у них просто супер!

Жизнь - это лесная тропа, по которой надо пройти со звериным оскалом на лице...
 
BizarreMidnight Дата: Понеділок, 14.04.2008, 22:01 | Повідомлення # 4
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
WereWolf, так?а ти читав переклади їх пісень?

 
WereWolf Дата: Понеділок, 14.04.2008, 22:18 | Повідомлення # 5
Група: Проверенные
Репутація: 5 ±
Статус: Offline
Вроді... Але якщо читав, то давненько. Просто я сильно не цікавився цією групою... Знаю, що Гуцол здурів від них. Mp3 діск купив. Ходив довольний, як слон. biggrin

Жизнь - это лесная тропа, по которой надо пройти со звериным оскалом на лице...
 
BizarreMidnight Дата: Понеділок, 14.04.2008, 22:27 | Повідомлення # 6
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
ну першою я їх почала слухати(2роки тому)...коли вони почали крутитись на французькому каналі NRJ)))...а на українських муз-каналах ними навіть не пахло)).Цього року все якось затихло.Я навіть ненавидіти їх почала за те,що їх почали порівнювати з моєю улюбленою групою Cinema Bizarre.Мене це страшенно бісило!Але потім зрозуміла,що групи тут не винні,це все тупі фанати.(тупих фанаток Токів називають-БІЗОНКИ))))) biggrin biggrin biggrin і знову почала слухати Tokio Hotel)))

 
BizarreMidnight Дата: Вівторок, 15.04.2008, 00:32 | Повідомлення # 7
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
Це моя улюблена пісня і відео.В ній є смисл.Дуже часто таке буває з людьми......нажаль...І зрозуміти такий стан може не кожен...
Spring Nicht


 
BizarreMidnight Дата: Вівторок, 15.04.2008, 00:40 | Повідомлення # 8
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
Переклад
(кому потрібен оригінал-звертайтесь biggrin :D biggrin )

Не прыгай!

На крышах
Так холодно
И так тихо
Я не говорю наши имена
Потому что сейчас
Ты не хочешь их слышать
Подземелье города
Поглощает каждую мечту,
Которая туда падает
Больше не прыгай вниз
Что держит тебя
Здесь, наверху?

Я кричу тебе в ночи
Не бросай меня!
Не прыгай!
Огни тебя не ловят
Они тебя обманывают
Не прыгай!
Помни
Обо мне и о себе!
Мир там, внизу, ничего не стоит
Пожалуйста, не прыгай вниз!

Твои глаза
Светятся бессмыслием и пустотой
Одиноко падает снег
Ты больше его никогда не почувствуешь
Где-то там снаружи
Ты потеряешься на улицах
Ты мечтаешь о том, чтобы это все закончилось
И чтобы всё началось сначала

Я кричу тебе в ночи
Не бросай меня!
Не прыгай!
Огни тебя не ловят
Они тебя обманывают
Не прыгай!
Помни
обо мне и о cебе!
Мир там, внизу, ничего не стоит
Пожалуйста, не прыгай вниз!
Не прыгай вниз!

Я не знаю,
Как долго я смогу тебя удерживать
Я не знаю, как долго

Возьми мою руку
Мы все начнем сначала
Не прыгай вниз!

Я кричу тебе в ночи
Не бросай меня!
Не прыгай!
Огни тебя не ловят
Они тебя обманывают
Не прыгай!
Помни
Обо мне и о себе!
Мир там, внизу, ничего не стоит
Пожалуйста, не прыгай вниз!
Не прыгай вниз!

А если я не смогу тебя вернуть,
Тогда прыгну за тобой!


 
light Дата: Вівторок, 15.04.2008, 17:33 | Повідомлення # 9
Група: Модераторы
Репутація: 7 ±
Статус: Offline
BizarreMidnight, а в Токів дійсно класні пісні, мені подобається Spring Nich.))) ну і кліп прикольний!

that does not kill us, that does us stronger!
 
BizarreMidnight Дата: Вівторок, 15.04.2008, 17:36 | Повідомлення # 10
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
light, так.А ти давно їх слухаєш?

 
light Дата: Вівторок, 15.04.2008, 17:45 | Повідомлення # 11
Група: Модераторы
Репутація: 7 ±
Статус: Offline
BizarreMidnight, сама мене підсадила на них...)))))))) і ще питаєш.

that does not kill us, that does us stronger!
 
BizarreMidnight Дата: Вівторок, 15.04.2008, 17:46 | Повідомлення # 12
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
light, ну я думала,що раніше теж слухала))))Любимчики є?так? happy

 
light Дата: Вівторок, 15.04.2008, 17:59 | Повідомлення # 13
Група: Модераторы
Репутація: 7 ±
Статус: Offline
BizarreMidnight, з Tokio Hotel любимчики???

that does not kill us, that does us stronger!
 
BizarreMidnight Дата: Вівторок, 15.04.2008, 18:04 | Повідомлення # 14
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
light, ну так.....

 
Dracolin Дата: Вівторок, 15.04.2008, 21:13 | Повідомлення # 15
Група: Проверенные
Репутація: 7 ±
Статус: Offline
вони мені не подобаються,тому що не люблю такий стиль,тому що...НЕ ЛЮБЛЮ!!!

Додано (15.04.2008, 21:13)
---------------------------------------------
вони мені не подобаються,тому що не люблю такий стиль,тому що...НЕ ЛЮБЛЮ!!!


Ave
 
Dracolin Дата: Вівторок, 15.04.2008, 21:15 | Повідомлення # 16
Група: Проверенные
Репутація: 7 ±
Статус: Offline
не ображайтесь фани цьої групи biggrin biggrin biggrin
Прикрепления: 7135613.jpg (32.4 Kb)


Ave
 
Dracolin Дата: Вівторок, 15.04.2008, 21:16 | Повідомлення # 17
Група: Проверенные
Репутація: 7 ±
Статус: Offline
ну і ще biggrin
Прикрепления: 1284167.jpg (19.7 Kb)


Ave
 
BizarreMidnight Дата: Вівторок, 15.04.2008, 22:56 | Повідомлення # 18
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
Dracolin, мдя..дякую за вклад в темку..в мене є теж приколи з ними biggrin


 
Metann Дата: Четвер, 17.04.2008, 22:51 | Повідомлення # 19
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
ne obrazajtes...
ale jak na mene to Tokio hotel - prosto rozkry4enuj napivpopsovuj proekt jakuxos ditlaxiv....
mozluvo myzuka v nux xorowa, ale rockom ja b ce ne nazvav...ne tomy w4o vona pogana...
myzuka v nux prumituvna, riven gru, texniku i aranzurovok dyze nuzkuj, gratu tez w4e osobluvo ne nav4ulus...ditlaxu
yjavljajy sobi w4o Tokio Hotel vustypaje pered Iron Maiden, Metallica, Caliban, Bullet for my Valentine xo4a b ....
vidnosno rivnja rock komand - vonu prosto grajyt kyzne4uka na odnij stryni...
ne v obrazy fanam grypu...prosto sybjektuvna moja dymka


голова тебе просто необходима, это очевидно... только не ламповая и не гитарная...© Blah Blah)))
Асса...)
 
BizarreMidnight Дата: П'ятниця, 18.04.2008, 00:03 | Повідомлення # 20
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
Metann, Дякую.Ніхто не ображаєтся.В кожного є своя думка.Але рок не у всіх одинаковий.Він поділяється на інші підстилі...Iron Maiden, Metallica, Caliban, Bullet for my Valentine -це класні групи!Але вони вже старші і відповідно більш кваліфікованіші.Досвіду в них більше.А згадай,якими вони були на початках?І взагалі,я вважаю,ніяку групу не пожна порівнювати з іншими групами.Адже кожна з них має щось своє,особливе...Tokio Hotel підходить більш молодшій публіці,які ще до Металіки не доросли.Їм же хочется теж щось слухати)),ну і для тих,хто не слухає важкого року...Дивилася на них 2 роки тому-то вобше...А тепер,як не як вони змінились.Голос вокаліса змінився,вже не такий дитячий,музиканти теж досвіду набираются.Музика стала кращою і тексти дорослішими.Пройде ще пару років-ще щось змінится..і хто знає,моливо вони будуть грати щось важче... :)Головне-вони стараются... smile

 
Форум » РОЗВАГИ ( ДИСКОТЕКИ, КАФЕ, ТУРИЗМ, СПОРТ ) » МУЗИКА » Tokio Hotel))) (все про них)))
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: