[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Metann, BizarreMidnight  
Форум » РОЗВАГИ ( ДИСКОТЕКИ, КАФЕ, ТУРИЗМ, СПОРТ ) » МУЗИКА » Tokio Hotel))) (все про них)))
Tokio Hotel)))
BizarreMidnight Дата: Четвер, 01.05.2008, 01:26 | Повідомлення # 41
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
вот ще парочка фоток)))




 
BizarreMidnight Дата: Четвер, 01.05.2008, 19:24 | Повідомлення # 42
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
і ще прикольчики!!)))




 
Misko Дата: П'ятниця, 02.05.2008, 16:22 | Повідомлення # 43
Група: Пользователи
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
Ось ще деякі цікаві факти: а чи знаєш ти, що свою так звану "популярність" здобули не вони, а таткові гроші. Тому подивімося правді увічі - туфтовий бенд, що сам нічого не досяг!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

І тому ставити це аматорство в ряду з Linkin Park - просто сміхота.

 
BizarreMidnight Дата: П'ятниця, 02.05.2008, 21:30 | Повідомлення # 44
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
Misko, Слухай,давай не будемо!!!!!Linkin Park вони справді перепригнули в тій номінації!!!!!!!!!! angry
І може я більше знаю про них!!!І до речі,тата в Білла і ТОМА НЕМАЄ-він покинув сім*ю коли хлопцям було всього лиш 6 місяців!А мама проста швея!!!То що ти тут будеш казати??За які шиши вони купили свю популярність???І чого в них так багато фанів???Теж гроші????
НА,ПОЛЮБУЙСЯ!


 
Misko Дата: Субота, 03.05.2008, 11:02 | Повідомлення # 45
Група: Пользователи
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
не ті журнали ти читаєш. Все це бізнес!!!!!!!
от скажи мені, ти написала:
Quote
Перший диск Devilish був записаний на засоби самих підлітків

тобі чи мені покишені стільки назбирати. Будь відвертою - це взагалі нереально!!!!!!!!! адже запис тільки однієї пісні коштує декілька тисяч доларів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Повідомлення відредагував Misko - Субота, 03.05.2008, 11:03
 
BizarreMidnight Дата: Неділя, 04.05.2008, 04:56 | Повідомлення # 46
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
Misko,
1.Я журнали не читаю.Я взагалі ніколи не беру інформацію з журналів.І не роблю висновків з 1 прочитаної статті.Я все беру з німецьких сайтів.І повір,за 2 роки начиталася всякого про них.
Звичайно за це платили батьки.Хлопцям було всього по 10-12 років,і якщо ти був уважний,йдеться про групу Devilish а не Tokio Hotel.
2.І вобше може хватить??Ні ти мене не переконаєш,що ця група фігня ,ні я тебе-що ця група супер! в нас різні смаки і все! Я ж нічого не маю проти груп,які подобаються тобі!Ти що, зрозуміти не можеш,що є різні стилі в музиці і всі вони мають право на існування!
А то,чи платили вони,чи ні-це спірні речі! Ти думаєш твої любимі групи ні за шо не платили?Я ніколи в це не повірю! Всі за все платять,одні-грошима,інші-другим(ти розумієш).Але пісні і музика хлопців (Слова-Білл,музика-Том).І людям вони подобаються! Що,вони кожному фанату платять?Продюсери їх підштовхнули,а в остальному заслуга хлопців!
3. Виглядають вони не стандартно,за це їм окрема повага!Вони не боялись виступити проти сірої маси!Вони показали своє "Я"!Вони не боялись бути не схожими на всх!
4.Мені особисто подобаються 7-8 пісень з трьох альбомів!Я не вважаю себе їх фанатом!Але мені до болю близькі серцю слова цих пісень.Для мене вони не пусті.Інколи вони допомагали мені в складних ситуаціях,коли підтримки не було ні від кого,навіть від найкращих друзів...вот тепер,я думаю, ти розумєш,чому я буду стояти за них горою і стіною!
5.Поменше вір журналістам.Якщо їм вірити,то вийшло би що Tokio Hotel розпалися ще в 2007 році,бо Білл і Том загинули в автокатастрофі! biggrin


 
Dracolin Дата: Неділя, 04.05.2008, 22:32 | Повідомлення # 47
Група: Проверенные
Репутація: 7 ±
Статус: Offline
BizarreMidnight, мені сподобався твій захист. smile класно сказано thumbup хоча я їх не слухаю і одним словом вони мені до одного місця,але те,що ти сказала мені дуже сподобалось)))

Ave
 
BizarreMidnight Дата: Неділя, 04.05.2008, 23:05 | Повідомлення # 48
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
Dracolin, мені приємно,що ти так думаєш!дякую=) smile

 
arnuphis Дата: Понеділок, 23.06.2008, 12:26 | Повідомлення # 49
Група: Пользователи
Репутація: 2 ±
Статус: Offline
тупорила група, більше нічого сказати
 
Natali Дата: Понеділок, 23.06.2008, 13:02 | Повідомлення # 50
Група: Пользователи
Репутація: 3 ±
Статус: Offline
arnuphis, ти сказав(ла) трохи за жорстко....але я цілком і повністю тебе підтримую

Рок музика живе в душі кожного із нас тільки треба вміти її в собі відкрити
 
light Дата: Понеділок, 23.06.2008, 13:07 | Повідомлення # 51
Група: Модераторы
Репутація: 7 ±
Статус: Offline
arnuphis, це твоя особиста думка, мені подобаються лише декілька пісень, але я так говорити не можу.

that does not kill us, that does us stronger!
 
Natali Дата: Понеділок, 23.06.2008, 13:09 | Повідомлення # 52
Група: Пользователи
Репутація: 3 ±
Статус: Offline
ну і це правда.... кожен судить сам по собі

Рок музика живе в душі кожного із нас тільки треба вміти її в собі відкрити
 
littlebadgirl Дата: Понеділок, 21.07.2008, 20:54 | Повідомлення # 53
Група: Пользователи
Репутація: 0 ±
Статус: Offline
Tokio Hotel як і всі інші групи має гарні і погані пісні
 
Natali Дата: Понеділок, 21.07.2008, 20:58 | Повідомлення # 54
Група: Пользователи
Репутація: 3 ±
Статус: Offline
ну а якщо просто не подобаєтся такий стиль і виходить що всі пісні не подобаються то тоді шо ?

Рок музика живе в душі кожного із нас тільки треба вміти її в собі відкрити
 
littlebadgirl Дата: Понеділок, 21.07.2008, 23:40 | Повідомлення # 55
Група: Пользователи
Репутація: 0 ±
Статус: Offline
мені здається шо це неможливо шоби тільки ізза стилю не подобалися всі пісні
або ти нк чула всіх пісень
 
Natali Дата: Вівторок, 22.07.2008, 12:50 | Повідомлення # 56
Група: Пользователи
Репутація: 3 ±
Статус: Offline
littlebadgirl, дивись.. мені не подобаються всякі такі вуйки які співають маєже попсу а поначіпляють на себе всякого залізяччя і думають шо вони круті..

Рок музика живе в душі кожного із нас тільки треба вміти її в собі відкрити
 
Гість Дата: Четвер, 24.07.2008, 22:10 | Повідомлення # 57
Група: Гости
Репутація:  ±
Статус:





Не всі пісні Tokiv такі вже й погані.Natali,ти напевно послухала одну пісню Tokiv і вже зразу робиш висновки! На рахунок "залізяччя" : а хто не хоче бути крутим?
 
Natali Дата: П'ятниця, 25.07.2008, 17:01 | Повідомлення # 58
Група: Пользователи
Репутація: 3 ±
Статус: Offline
то виходить шо ?? чим більше в тебе залізяччя, тим ти крутіший ?? Тоді і я можу обвіхати себе цвяхами і прийти до школи ... від цього я крутіша не стану...

Рок музика живе в душі кожного із нас тільки треба вміти її в собі відкрити
 
Гість Дата: Неділя, 27.07.2008, 21:49 | Повідомлення # 59
Група: Гости
Репутація:  ±
Статус:





Звичайно ТИ ,Natali, крутішою не станиш! А для сцени це важливо! Чи ти думаєш, що якщо в когось є голос, то зовношсті вже й не треба?!
 
Natali Дата: Вівторок, 29.07.2008, 20:24 | Повідомлення # 60
Група: Пользователи
Репутація: 3 ±
Статус: Offline
так це ж штамповка все !!! нічого особливого !!! одягається так більша кількість груп такого стилю... соліста Бог голосом особливим теж не наділив... грають примітивно... слова... слова тож можуть писати різні групи !!! То тоді шо в них такого особливого ??? звичайні собі хлопці які хочуть запам’ятатись хоч чимось і наприклад от тою самою зовнішністю... але для фанів групи напевно вони одні такі... але якшо подивитись то таких як вони, Гість, є БАГАТО !!!!!

Рок музика живе в душі кожного із нас тільки треба вміти її в собі відкрити
 
Форум » РОЗВАГИ ( ДИСКОТЕКИ, КАФЕ, ТУРИЗМ, СПОРТ ) » МУЗИКА » Tokio Hotel))) (все про них)))
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: