[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форуму: Admin  
Форум » ТЕРЕВЕНІ про все що завгодно або ФЛУД ( англ. flood - повінь ) » НІ ПРО ЩО » для чого люди живуть???
для чого люди живуть???
Dracolin Дата: Четвер, 27.03.2008, 22:12 | Повідомлення # 21
Група: Проверенные
Репутація: 7 ±
Статус: Offline
Misko, я вірю і в це.

Ave
 
Misko Дата: Четвер, 27.03.2008, 22:13 | Повідомлення # 22
Група: Пользователи
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
Доречі відвідайте "футбол в Скалі", там є нове опитування
 
WereWolf Дата: Четвер, 27.03.2008, 22:53 | Повідомлення # 23
Група: Проверенные
Репутація: 5 ±
Статус: Offline
На мою думку, потрібно просто жити для себе, для людей, для тої сили, що подарувала вам оте чудо - життя. Якщо ставити під сумніви смисл створення життя, то потрібно сильно змінити, як суспільство, так і себе. На початку теми говорилось, що в кожного інакша думка, отже ідентичних думок не буде. А один в полі не воін. Доречі якщо подивитись з біологічної точки зору, то ми прото істоти, які допомагають правильному проходженню багатьох перетворень: якби ми не дихали, не було б вуглекислого газу, не відбувався б фотосинтез і в кінці - повмирали б багато рослин, потім повимирали б травоядні тварини, за ними пішли б хижаки. Короче, всім настав би піпєц. А таких прикладів можна навести безліч. Висновок: ми живемо, тому що так треба. biggrin

Жизнь - это лесная тропа, по которой надо пройти со звериным оскалом на лице...
 
light Дата: П'ятниця, 28.03.2008, 10:29 | Повідомлення # 24
Група: Модераторы
Репутація: 7 ±
Статус: Offline
myrka,ти думаєш всім потрібно щось комусь доводити?? а може лекше і краще жити для себе і нікому нічого не доводити,просто робити те що подобається(грати на гітарі, скрипці, фортепіано, чи займатися улюбленою справою). Це таке задоволення..... biggrin

that does not kill us, that does us stronger!
 
psuxo Дата: П'ятниця, 28.03.2008, 15:03 | Повідомлення # 25
Група: Пользователи
Репутація: 0 ±
Статус: Offline
Жити треба так щоб потом хоч хтось про тебе згадав)))

основне не те де ти зараз, а те куди ти рухаєшся)
http://kc-03.at.ua/
 
zorg_2007 Дата: П'ятниця, 28.03.2008, 15:36 | Повідомлення # 26
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
psuxo, З цим я згідний... wow

музыика-это единственная вещь,имеющая смысл...

 
light Дата: Субота, 29.03.2008, 15:54 | Повідомлення # 27
Група: Модераторы
Репутація: 7 ±
Статус: Offline
psuxo, ну да... навіть незлим тихим словом! хоча,повністю з тобою згідна!

that does not kill us, that does us stronger!
 
BizarreMidnight Дата: Неділя, 30.03.2008, 03:40 | Повідомлення # 28
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
Прожити своє життя треба так,щоб там,наверху здивувались і сказали:-"Повтори!".... smile



Повідомлення відредагував BizarreMidnight - Неділя, 30.03.2008, 03:42
 
GansAlieN666 Дата: Неділя, 30.03.2008, 12:49 | Повідомлення # 29
Група: Проверенные
Репутація: 1 ±
Статус: Offline
Quote (WereWolf)
На мою думку, потрібно просто жити для себе, для людей, для тої сили, що подарувала вам оте чудо - життя. Якщо ставити під сумніви смисл створення життя, то потрібно сильно змінити, як суспільство, так і себе. На початку теми говорилось, що в кожного інакша думка, отже ідентичних думок не буде. А один в полі не воін. Доречі якщо подивитись з біологічної точки зору, то ми прото істоти, які допомагають правильному проходженню багатьох перетворень: якби ми не дихали, не було б вуглекислого газу, не відбувався б фотосинтез і в кінці - повмирали б багато рослин, потім повимирали б травоядні тварини, за ними пішли б хижаки. Короче, всім настав би піпєц. А таких прикладів можна навести безліч. Висновок: ми живемо, тому що так треба.

красиво... душевно=)

Quote (BizarreMidnight)
Прожити своє життя треба так,щоб там,наверху здивувались і сказали:-"Повтори!"....

...а якщо скажуть "нанизу" повтори? і відправять НАЗАД СЮДА???
devil devil devil devil devil devil devil devil devil


___+++ MY LIFE WAS ALLWAYS SH*T &
DON'T NEED EM ANY MORE...SlipKnot, "I Am Hated", IOWA, 2001 ++ _____
 
myrka Дата: Неділя, 30.03.2008, 13:35 | Повідомлення # 30
Група: Пользователи
Репутація: 5 ±
Статус: Offline
Я не знаю як вам, але мені подобається жити. В мене багато знайомих, Є багато друзів, на яких можна покластися, вони мене розуміють, а я їх. Правда не все гладко, але буває і біла смуга, і чорна, І взагалі з*ниця буває, але треба жити , бо воно того варте.

DON'T TOUCH, I AM NOT SIMPLE GIRL
 
light Дата: Неділя, 30.03.2008, 14:38 | Повідомлення # 31
Група: Модераторы
Репутація: 7 ±
Статус: Offline
myrka, те чи будемо ми жити чи ні в певній мірі від нас не залежить!

that does not kill us, that does us stronger!
 
BizarreMidnight Дата: Неділя, 30.03.2008, 20:53 | Повідомлення # 32
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
GansAlieN666, думаю буде прикольно!!! tongue

 
WereWolf Дата: Неділя, 30.03.2008, 22:14 | Повідомлення # 33
Група: Проверенные
Репутація: 5 ±
Статус: Offline
GansAlieN666, це мене охопила мисля :D. В мене таке буває.
light, по-моєму, це залежить повністю від нас. Кожен може піти на кухню взяти ножик і ..................................................... нарізати ковбаси, подавитись і вмерти! biggrin А може тим ножиком поексперементувати. Наприклад: а що буде, як ножиком по венах??? Або - а скільки ножа зайде мені в живіт? Так що, мені здається все в наших руках... wacko Ми володарі своєї долі.


Жизнь - это лесная тропа, по которой надо пройти со звериным оскалом на лице...
 
Misko Дата: Неділя, 30.03.2008, 23:36 | Повідомлення # 34
Група: Пользователи
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
Звичайно, якшо піддаватися усяким негараздам, то так і життя усе пройде - не помітиш нічого доброго
 
Feniks Дата: Неділя, 30.03.2008, 23:44 | Повідомлення # 35
Група: Пользователи
Репутація: 2 ±
Статус: Offline
Для чого живуть люди питання над яким сам часто задумувався трохи скоріше правда (зараз тільки деколи)одні живуть для себе,інші для когось(батьки,родичі) є люди яким взагалі нема для кого жити навіть для себе і то вони не хочуть це питання вічне і в кожного може бути своя відповідь на нього
 
Misko Дата: Неділя, 30.03.2008, 23:45 | Повідомлення # 36
Група: Пользователи
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
але що ж робити таким людям?
 
Feniks Дата: Неділя, 30.03.2008, 23:51 | Повідомлення # 37
Група: Пользователи
Репутація: 2 ±
Статус: Offline
я не знаю в мене бувають моменти коли реально сідаю і думаю нашо я живу який смисл.Але потім розумію шо в кожного є якесь призначення в когось маленьке в когось велике але є.Людям які немають для кого чи для чого жити я би порадив шукати шось світле в своєму житті знайти якесь призначення і поставити собі якусь мету і вперто йти до неї
 
Misko Дата: Неділя, 30.03.2008, 23:56 | Повідомлення # 38
Група: Пользователи
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
Quote
кожного є якесь призначення в когось маленьке в когось велике але є

Погоджуюсь із тобою, адже кожен з нас творить історію, врешті-решт майбутнє prof

 
Feniks Дата: Понеділок, 31.03.2008, 00:00 | Повідомлення # 39
Група: Пользователи
Репутація: 2 ±
Статус: Offline
кожен старається творити свою історію в когось виходить в когось ні але якшо людина дійсно прагне досягнути успіху то звичайно вона буде йти вперед до мети спотикатись на цьму шляху деколи робити зупинки але старатись і вірити в краще
 
OPTYMIST Дата: Понеділок, 31.03.2008, 11:58 | Повідомлення # 40
Група: Пользователи
Репутація: 1 ±
Статус: Offline
Тому хто зневірився в цьому житті, в кого немає цілі, в кого перед очима не було прикладу, якому хотілося б наслідувати я б радив зайнятись наприклад мистецтвом 1.) навчитися грати на якомусь інструменті, а якщо вмієш - написати пісню, показати її на огляд людям( напр. ВИКЛАСТИ НА ЦЬОМУ САЙТІ ), 2.) почати писати вірші; 3.) малювати картини; ... 4.) Купити поламаний розбитий мотоцикл і зробити з нього ляльку; А по дорозі до здійснення мети з"являться однодумці і побічні цілі. Тоді не буде людина на кухні думати що робити з ножем. ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ !!!
 
Форум » ТЕРЕВЕНІ про все що завгодно або ФЛУД ( англ. flood - повінь ) » НІ ПРО ЩО » для чого люди живуть???
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Пошук: