[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: light, Admin  
Форум » ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ » Школа №2 (городок) » Щоб ви хотіли змінити у школі?
Щоб ви хотіли змінити у школі?
Misko Дата: Четвер, 27.03.2008, 22:22 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
Я б хотів щоб українських дітей навчали нового рівня суспільства, а головне національної свідомості. Все що для цього треба - це невеличке фінансування з боку уряду та, звичайно, чемних учнів...... whistling
 
Admin Дата: Четвер, 27.03.2008, 23:02 | Повідомлення # 2
Група: Администраторы
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
А як тоді розуміти, що на уроках вчимося національної свідомості, а на дикотеках слухаємо таку музику, якою шамани виганяють злих духів, або булькочемо щось по-англійськи імітуючи бездарних і лінивих нігерів
 
Misko Дата: П'ятниця, 28.03.2008, 11:07 | Повідомлення # 3
Група: Пользователи
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
Звичайно, ми повинні шукати зірок серед українців............... Доречі, нам є чим гордитися - взяти, наприклад, ту ж Руслану і Тартак - всі давно знають у Європі ці гурти.
А проблема таїться тільки в нас, чомусь ми привикли, що наше - не цікаве, не модне, та постійно рівняємося на зарубіжні країни, чекаємо поки одна з них попіклується нами і виведе нас вгору. Але ж такого не може бути, ми повинні здобути цю країну-мрію самостійно, докладаючи максимум зусиль!!!!!!!!!!!
 
myrka Дата: Субота, 29.03.2008, 09:49 | Повідомлення # 4
Група: Пользователи
Репутація: 5 ±
Статус: Offline
Я б хотіла змінити ставлення вчителів до учнів, а учнів до вчителів. Бо не всі вчителі до різних учнів ставляться однаково, і це трохи попускає дитину , як в науці, так і в свому розвитку. Я вважаю , що не важно хто ти, бо до всіх треба ставаитися однаково.

DON'T TOUCH, I AM NOT SIMPLE GIRL
 
light Дата: Субота, 29.03.2008, 12:10 | Повідомлення # 5
Група: Модераторы
Репутація: 7 ±
Статус: Offline
myrka, згідна, але ти знаєш, що так ніколи не було і не буде. Домінуватимуть особисті амбіції і упообання.

that does not kill us, that does us stronger!
 
Admin Дата: Субота, 29.03.2008, 12:24 | Повідомлення # 6
Група: Администраторы
Репутація: 8 ±
Статус: Offline

Quote (myrka)
Бо не всі вчителі до різних учнів ставляться однаково

А давайте конкретно, з прізвищами. Нехай тим хто це робить стане встидно(якщо у них це почуття ще не атрофувалося). Для того і цей сайт, щоб відкрито говорити про все.

 
myrka Дата: Неділя, 30.03.2008, 11:21 | Повідомлення # 7
Група: Пользователи
Репутація: 5 ±
Статус: Offline
наприклад візьмемо Дзіковську. Я вчуся добре, деколи люблю пограти в неї на нервах, але вона на мене не зважає, тобто вона не робить ніяких зауважень, не викликає Пилиповича до класу і т.п. А якщо хоч трошки нарушить поведінку Бодя, чи Молокопій, то вона рве і метає, викликає батьків, вчителів і т.д. Якщо вже в їхньому випадку викликати Пилиповича чи батьків, то мені здається , що і внашому. Чи Візьмемо біологічку. Скільки в неї не зубри, не вчи , вона все-одно тобі не поставить 11 балів. По крайній мірі мені. Чи навіть якщо не мені, а іншим, які вчаться на 8-9 балів, вони вчать, надіяться , що виправлять 9 на 10, а вона каже , я не буду ставити вам 10 , бо ви перестанете вчити. Хіба це справедливо?

DON'T TOUCH, I AM NOT SIMPLE GIRL
 
GansAlieN666 Дата: Неділя, 30.03.2008, 12:13 | Повідомлення # 8
Група: Проверенные
Репутація: 1 ±
Статус: Offline
Quote (myrka)
наприклад візьмемо Дзіковську. Я вчуся добре, деколи люблю пограти в неї на нервах, але вона на мене не зважає, тобто вона не робить ніяких зауважень, не викликає Пилиповича до класу і т.п. А якщо хоч трошки нарушить поведінку Бодя, чи Молокопій, то вона рве і метає, викликає батьків, вчителів і т.д. Якщо вже в їхньому випадку викликати Пилиповича чи батьків, то мені здається , що і внашому. Чи Візьмемо біологічку. Скільки в неї не зубри, не вчи , вона все-одно тобі не поставить 11 балів. По крайній мірі мені. Чи навіть якщо не мені, а іншим, які вчаться на 8-9 балів, вони вчать, надіяться , що виправлять 9 на 10, а вона каже , я не буду ставити вам 10 , бо ви перестанете вчити. Хіба це справедливо?

NO але за усьо RESPECT angel


___+++ MY LIFE WAS ALLWAYS SH*T &
DON'T NEED EM ANY MORE...SlipKnot, "I Am Hated", IOWA, 2001 ++ _____
 
Misko Дата: Неділя, 30.03.2008, 13:24 | Повідомлення # 9
Група: Пользователи
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
так, так.........

Додано (30.03.2008, 14:24)
---------------------------------------------
а ти, Віктор Васильович, робиш якусь різницю між учнями?

 
myrka Дата: Неділя, 30.03.2008, 13:24 | Повідомлення # 10
Група: Пользователи
Репутація: 5 ±
Статус: Offline
багато ти написав

DON'T TOUCH, I AM NOT SIMPLE GIRL
 
Misko Дата: Неділя, 30.03.2008, 13:27 | Повідомлення # 11
Група: Пользователи
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
я знаю учителя який точно не робить різниці..... brows brows
 
myrka Дата: Неділя, 30.03.2008, 13:28 | Повідомлення # 12
Група: Пользователи
Репутація: 5 ±
Статус: Offline
Хто? Борисович?

DON'T TOUCH, I AM NOT SIMPLE GIRL
 
Misko Дата: Неділя, 30.03.2008, 13:29 | Повідомлення # 13
Група: Пользователи
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
Вгадала
 
myrka Дата: Неділя, 30.03.2008, 13:30 | Повідомлення # 14
Група: Пользователи
Репутація: 5 ±
Статус: Offline
УРА

DON'T TOUCH, I AM NOT SIMPLE GIRL
 
Misko Дата: Неділя, 30.03.2008, 23:38 | Повідомлення # 15
Група: Пользователи
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
але все ж крім вчителів та учнів, нам потрібно змінити уряд на такий, що прагне розумовуму розвиткові наступного покоління - майбутнього України
 
myrka Дата: Середа, 02.04.2008, 22:33 | Повідомлення # 16
Група: Пользователи
Репутація: 5 ±
Статус: Offline
знаєш це вже зарозумно. Може і правильно, але не в цій темі писати про політику. Тим більше мене вона вже починає бісити. Чесних політиків в Україні немає!!!!!!!!!

DON'T TOUCH, I AM NOT SIMPLE GIRL
 
BizarreMidnight Дата: Середа, 02.04.2008, 23:19 | Повідомлення # 17
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
Quote (myrka)
наприклад візьмемо Дзіковську. Я вчуся добре, деколи люблю пограти в неї на нервах, але вона на мене не зважає, тобто вона не робить ніяких зауважень, не викликає Пилиповича до класу і т.п. А якщо хоч трошки нарушить поведінку Бодя, чи Молокопій, то вона рве і метає, викликає батьків, вчителів і т.д. Якщо вже в їхньому випадку викликати Пилиповича чи батьків, то мені здається , що і внашому. Чи Візьмемо біологічку. Скільки в неї не зубри, не вчи , вона все-одно тобі не поставить 11 балів. По крайній мірі мені. Чи навіть якщо не мені, а іншим, які вчаться на 8-9 балів, вони вчать, надіяться , що виправлять 9 на 10, а вона каже , я не буду ставити вам 10 , бо ви перестанете вчити. Хіба це справедливо?

повністю з тобою згідна!
Quote (Misko)
знаєш це вже зарозумно. Може і правильно, але не в цій темі писати про політику. Тим більше мене вона вже починає бісити. Чесних політиків в Україні немає!!!!!!!!!

А де вони є???? biggrin


 
Misko Дата: Четвер, 03.04.2008, 22:11 | Повідомлення # 18
Група: Пользователи
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
Quote
А де вони є????

Look at USA!!!!!

 
light Дата: П'ятниця, 04.04.2008, 15:57 | Повідомлення # 19
Група: Модераторы
Репутація: 7 ±
Статус: Offline
Misko, їх немає і там!

that does not kill us, that does us stronger!
 
BizarreMidnight Дата: Субота, 05.04.2008, 00:53 | Повідомлення # 20
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
Misko, а чого в USA?

 
Форум » ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ » Школа №2 (городок) » Щоб ви хотіли змінити у школі?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: