[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » РОБОТА , КУПЛЮ-ПРОДАМ » ПРОПОНУЮ РОБОТУ » Робота в Інтернеті без внесення коштів!!! (НЕ ЗАРОБЛЯЄ ТІЛЬКИ ТОЙ, ХТО НІЧОГО НЕ РОБИТЬ!)
Робота в Інтернеті без внесення коштів!!!
s_tanja Дата: Середа, 11.06.2008, 20:49 | Повідомлення # 1
Група: Пользователи
Репутація: 0 ±
Статус: Offline
НЕ ЗАРОБЛЯЄ ТІЛЬКИ ТОЙ, ХТО НІЧОГО НЕ РОБИТЬ!
НЕ БУДУ ОБІЦЯТИ ВАМ ЗОЛОТІ ГОРИ, НІЧОГО НЕ РОБЛЯЧИ!!!
Я ГАРАНТУЮ ЦІЛКОМ РЕАЛЬНИЙ І СТАБІЛЬНИЙ ЗАРОБІТОК,
А НЕ МІФІЧНУ ХАЛЯВУ!!!
Не вірте тому, хто скаже, що Інтернет створений для розваг!!!
Ніде більше Ви не зможете заробити так швидко і так багато! Головне, це знати ЯК?!. Пробуйте, Працюйте і ЗАРОБЛЯЙТЕ!!!
А Я ДОПОМОЖУ ВАМ!!!
Оператор ПК - робота за своїм комп'ютером!
Зайнятість від 1 до 5 годин в день, ЗП залежно від зайнятості, від $200 до $800 в місяць. Вся інформація - в листі! Опис умов праці: - наявність домашнього комп'ютера; - доступ в Інтернет (час Ви самі для себе встановлюєте); - здатність організувати себе і працювати самостійно без контролю. Робота без передоплати!!!
Пишіть: s_tanka@ukr.net
 
Гість Дата: П'ятниця, 05.12.2008, 23:50 | Повідомлення # 2
Група: Гости
Репутація:  ±
Статус:





що потрібно робити

Додано (05.12.2008, 23:50)
---------------------------------------------
ау

 
Гість2 Дата: Субота, 06.12.2008, 09:50 | Повідомлення # 3
Група: Гости
Репутація:  ±
Статус:





Будеш "під нею" клацати реферали)).
 
Гость Дата: Середа, 17.10.2012, 17:54 | Повідомлення # 4
Група: Гости
Репутація:  ±
Статус:





Я предлагаю Вам вещь,к которой и сам поначалу относился скептически.Но в отличие от многих подобных предложений-ЭТО ДЕЙСТВИТЕЛЬНО РАБОТАЕТ. Данный проект безконечен в своём развити т.к.платежная система webmoney,постоянно пополняется,как деньгами,так и клиентами и число последних значительно превосходит число участников проекта.

Подробнее о проекте на сайте http://athomewebwork.umi.ru там вы сможете узнать больше о даном пректе, а также посмотреть видео уроки которые вам помогут...
 
Форум » РОБОТА , КУПЛЮ-ПРОДАМ » ПРОПОНУЮ РОБОТУ » Робота в Інтернеті без внесення коштів!!! (НЕ ЗАРОБЛЯЄ ТІЛЬКИ ТОЙ, ХТО НІЧОГО НЕ РОБИТЬ!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: