[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Metann, BizarreMidnight  
Форум » РОЗВАГИ ( ДИСКОТЕКИ, КАФЕ, ТУРИЗМ, СПОРТ ) » МУЗИКА » Є ТАКА ТЄМКА....ПРОЧТИТАЙТЕ, ЯКЩО НЕ В ЛОМ =) (ДЛЯ ТИХ, ХТО ДУМАЄ, ЩО ВІН ВМІЄ (І РОБИТЬ ЦЕ =) ) ПИСАТИ ТУТ)
Є ТАКА ТЄМКА....ПРОЧТИТАЙТЕ, ЯКЩО НЕ В ЛОМ =)
GansAlieN666 Дата: Середа, 09.04.2008, 21:47 | Повідомлення # 1
Група: Проверенные
Репутація: 1 ±
Статус: Offline
:D ПІДНЕСТИ ДО N-го СТЕПЕНЯ І ПОМНОЖИТИ НА НЕСКІНЧЕННІСТЬ...
САМЕ ТАКУ КІЛЬКІСТЬ СМАЙЛІВ В МЕНІ ПОТРІБНО ПОДАТИ, ЩОБ ВИСЛОВИТИ СВОЇ ЕМОЦІЇ З ПРИВОДУ ПЕРЕГЛЯДУ ПІДТЕМИ МУЗИКА..
А ТЕПЕР ДО ДІЛА....
просто таки (як подано вище) РЖУНІМАГУ.... biggrin ...припустимо (1) написав ...ммм...чи створив тему....приліпив там пару слів (для діла...)....заходить (2), який знає (1) особисто...і пише... biggrin ..."привіт"...МАМА ДАРАГАЯ...це ж який ТУПНЯК ЛЮТИЙ МАЄ СХВАТИТИ ЩОБ ТАКЕ ПИСАТИ????????? wacko
....це не ще все ...потом (1) відписує "ООО ти ТЕЖ ТУТа ураа....і купа смайлів"...потім заходить (3) ....і знов те саме....
ЛЮДИ (якщо тут такі пишуть....=) ) вам треба писати про музику ...обмін думками...а НЕ ПРИВІТАННЯми чи побажаннями...ЛОЛ.. аж нудно стає...просто жаль хапає...що зареєструвався поруч... wacko %) wacko ....

примітки:
1) отцевот "...."--не брак думок чи слів, це простір для ВАШОЇ УЯВИ ПРО НИХ =)
2) непогодження з матюками можете ЗАСУНУТИ СОБІ В С**КУ... (якщо не влазить -- 8067111**95 Я ПОМОЖУ!!! cool B) cool )
3) просто напишіть свою думку...
4) наперед вдячний Ваш GansAlieN666!
З.І. якщо хтось лупить (шпілить) на http://line-age.ru -- там це теж діє...(див пункт 2)


___+++ MY LIFE WAS ALLWAYS SH*T &
DON'T NEED EM ANY MORE...SlipKnot, "I Am Hated", IOWA, 2001 ++ _____
 
zorg_2007 Дата: Середа, 09.04.2008, 21:54 | Повідомлення # 2
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
Шото я ніц непоняв....хто може це перевести ????? wacko wacko wacko

музыика-это единственная вещь,имеющая смысл...

 
vladik Дата: Середа, 09.04.2008, 22:24 | Повідомлення # 3
Група: Пользователи
Репутація: 2 ±
Статус: Offline
ЛЮДЯМ ПОТРІБНО ЩОСЬ ЦІКАВЕ GansAlieN666! ПОДАЙ ЯКУСЬ ТЕМУ
 
BizarreMidnight Дата: Четвер, 10.04.2008, 02:09 | Повідомлення # 4
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
zorg_2007, я теж нічого не зрозуміла..... wacko angry wacko

 
Гість Дата: Четвер, 10.04.2008, 10:27 | Повідомлення # 5
Група: Гости
Репутація:  ±
Статус:





та шо тут не зрозумілого? створили розділ "ні про що" вот там і мона флудити. а то море тем музики(про яку особисто я поняття немаю і до цих пір не знав що там такий бардак) де знайомляться люди!!! або просто пишуть "всяке" що потім подивитись "а вдруг воно дійсно висвітлиться то шо я "написав"! " Я до цих пір взагальному на це уваги не звертав (мовляв "село, цікаво"), але коли появились однодумці то може з цього вже получиться шось навчити!
 
BizarreMidnight Дата: Четвер, 10.04.2008, 12:48 | Повідомлення # 6
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
та зрозумійте ви накінець!ніхто не навчить 13-и літню шпану писати нормально на форумі.Вони і поняття не мають що це таке...

 
Гість Дата: Четвер, 10.04.2008, 16:56 | Повідомлення # 7
Група: Гости
Репутація:  ±
Статус:





Quote (BizarreMidnight)
Група: Модераторы [Модераторы] Репутація: 6 [12%] та зрозумійте ви накінець!ніхто не навчить 13-и літню шпану писати нормально на форумі.Вони і поняття не мають що це таке..

ну ось і за цим повинні слідкувати модератори. видаляти дописи попереджувати і на кінець адміну банити айпі або й мак.
 
Admin Дата: Четвер, 10.04.2008, 19:40 | Повідомлення # 8
Група: Администраторы
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
Quote (Гість)
ну ось і за цим повинні слідкувати модератори. видаляти дописи попереджувати і на кінець адміну банити айпі або й мак.

Можна багато говорити комусь про те хто що повинен робити і як. Відразу хочеться послати таких порадників. Але якщо ввійти в положення людини якій мама до цієї пори витирає соплі, і знає тільки кричати коли що не так, то таке бажання (послати) проходить.
1. По-перше - можете зареєструватись і хочаб привідкрити своє справжнє обличчя.
2. По-друге - можете створити відповідну вітку в форумі і наводити на шлях істиний жовторотих користувачів форуму( якщо вони захочуть це читати). Я наділю Вас правами модератора і будете приносити користь не тільки повчаннями а й конкретною роботою.
3. По-третє - ніхто не любить, коли хтось жонглює в розмові мудрими термінами типу АЙПІ, МАК, які незрозумілі неспеціалістам (для того існують свої тусовки).
4. І на кінець давайте бути поблажливими до людей (вік не має значення) які роблять в інтернеті перші кроки і часто не бачать великої різниці між ЧАТОМ і ФОРУМОМ. Краще підказати і поправити.

-----------------
дорогий Гість. Я думаю що в університеті імені Пулюя вивчають принаймі якщо не педагогіку то хоча б психологію
----------------
Quote (GansAlieN666)
ЛЮДИ (якщо тут такі пишуть....=) ) вам треба писати про музику ...обмін думками...а НЕ ПРИВІТАННЯми чи побажаннями...ЛОЛ.. аж нудно стає...просто жаль хапає...що зареєструвався поруч... wacko ....

Підтримую а на рахунок
Quote (GansAlieN666)
... непогодження з матюками можете ЗАСУНУТИ СОБІ В С**КУ... (якщо не влазить -- 8067111**95 Я ПОМОЖУ!!!

УТОЧНІТЬ КОГО ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ butcher бо я теж проти матюків
 
Гість Дата: Четвер, 10.04.2008, 21:27 | Повідомлення # 9
Група: Гости
Репутація:  ±
Статус:





)
-----------
дуже змістовне повідомлення, Гість, вважаючи що Вами було написано вище


Повідомлення відредагував Admin - Четвер, 10.04.2008, 22:17
 
BizarreMidnight Дата: Четвер, 10.04.2008, 23:54 | Повідомлення # 10
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
нас дуже мало на форумі,щоб писати нормально про музику.Всі стилі просто-напрсто зводятся до одного вот і калякають туди все))))))))))))

 
BizarreMidnight Дата: Четвер, 10.04.2008, 23:58 | Повідомлення # 11
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
хм..не знала куди написати-пишу тут))
Я взяла на себе сміливісь удалити 3 розділи з теми МУЗИКА,через те,що вони дуже схожі.
І прошу не створювати розділи,які мало чим відрізняються від вже створених!


 
BizarreMidnight Дата: Четвер, 10.04.2008, 23:59 | Повідомлення # 12
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
Admin, GansAlieN666, ну що?йдем до окультурення? smile

 
zorg_2007 Дата: П'ятниця, 11.04.2008, 13:34 | Повідомлення # 13
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
BizarreMidnight,
Quote (BizarreMidnight)
Я взяла на себе сміливісь удалити 3 розділи з теми МУЗИКА,через те,що вони дуже схожі.

Ти удалила мій розділ а залишила як ти кажеш одинаковий(незважаючи на те що я створив розділ набагато швидше,ніж попередній розділ був створений)....... angry angry angry


музыика-это единственная вещь,имеющая смысл...

 
BizarreMidnight Дата: П'ятниця, 11.04.2008, 15:42 | Повідомлення # 14
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
zorg_2007, Вибач звичайно,але чийсь розділ треба було удалити!Якщо не твій,то чийсь другий,той другий би теж возмущався!І шо?Чий тоді треба було удаляти?Хочеш конкретний розділ-створюй.Але щоб це не було схоже на попередні.Бо тоді як получається?-пиши в 2-3темках одне і теж???

 
BizarreMidnight Дата: П'ятниця, 11.04.2008, 15:48 | Повідомлення # 15
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
І взагалі,я пропоную зробити так,що на форум могли зайти лише користувачі і ті,хто зареєструється!

 
Admin Дата: П'ятниця, 11.04.2008, 16:10 | Повідомлення # 16
Група: Администраторы
Репутація: 8 ±
Статус: Offline
Не нервуйтеся, гарячі естонські хлопці. Модератор має можливість не тільки знищувати теми, але і видаляти окремі повідомлення і об"єднувати теми. Так що користуйтеся всіма можливостямию
 
BizarreMidnight Дата: П'ятниця, 11.04.2008, 16:39 | Повідомлення # 17
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
Admin, добре)))Але прошу нагадати,що не тільки я тут модератор...

 
light Дата: П'ятниця, 11.04.2008, 16:58 | Повідомлення # 18
Група: Модераторы
Репутація: 7 ±
Статус: Offline
так вистачить гонити на модераторів, просто треба мати культуру мовлення і все буде класно!

that does not kill us, that does us stronger!
 
WereWolf Дата: Субота, 12.04.2008, 01:12 | Повідомлення # 19
Група: Проверенные
Репутація: 5 ±
Статус: Offline
Народ, а за що сваримось? Через декілька падонистих повідомлень роздули трагедію. Кому не подобається, можете топати на всі чотири сторони просторів інтернету. Доречі, внизу сторінки є напис "Сайт керується системою UcoZ" де UcoZ - це силка на якій можна знайти тучу різних ЧУЖИХ сайтів. От їх можете поганити! Вперед "патріоти"!

Додано (12.04.2008, 01:12)
---------------------------------------------
А модератори - це такі ж люди. як і ми всі просто вони роблять ХОЧ ЩОСЬ для розвитку сайту. Модераторам трьохкратне УРА! УРА! УРА!


Жизнь - это лесная тропа, по которой надо пройти со звериным оскалом на лице...
 
BizarreMidnight Дата: Субота, 12.04.2008, 02:21 | Повідомлення # 20
Група: Модераторы
Репутація: 6 ±
Статус: Offline
Quote (WereWolf)
А модератори - це такі ж люди. як і ми всі просто вони роблять ХОЧ ЩОСЬ для розвитку сайту. Модераторам трьохкратне УРА! УРА! УРА!

ну хоч одна людина!!)))дякую))))


 
Форум » РОЗВАГИ ( ДИСКОТЕКИ, КАФЕ, ТУРИЗМ, СПОРТ ) » МУЗИКА » Є ТАКА ТЄМКА....ПРОЧТИТАЙТЕ, ЯКЩО НЕ В ЛОМ =) (ДЛЯ ТИХ, ХТО ДУМАЄ, ЩО ВІН ВМІЄ (І РОБИТЬ ЦЕ =) ) ПИСАТИ ТУТ)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: